Darba iespējas

AS Latvijas balzams ir stabils uzņēmums ar dinamisku darba vidi un izaugsmes iespējām.

Mēs esam orientēti uz darbinieku profesionālo un individuālo attīstību. Saviem darbiniekiem piedāvājam  gūt pieredzi vienā no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, daudzveidīgas apmācības, izstāžu un semināru apmeklējumus, veselības apdrošināšanu, labus darba apstākļus, pabalstus dažādās dzīves situācijās, papildatvaļinājumus, kopējus kultūras un atpūtas pasākumus, kvalitatīvu un lētu ēdināšanu. Mēs atbalstām arī mūsu darbinieku profesionālās studijas augstākajās mācību iestādēs. Ilggadējiem pensionētajiem darbiniekiem, kas ieguldījuši nenovērtējamu darbu  AS Latvijas balzams attīstībā, mēs rīkojam  koncertus - tikšanās Ziemassvētku laikā, kā arī sniedzam materiālo atbalstu.

AS Latvijas balzams sadarbojas ar mācību iestādēm, kurās tiek gatavoti nākamie nozares speciālisti, dodot prakses iespējas, iepazīstinot ar mūsu uzņēmuma darba specifiku.

Mēs lepojamies ar profesionālu darbinieku komandu. Savos darbiniekos mēs augsti novērtējam profesionalitāti, atbildības sajūtu un spēju strādāt komandā.

Ja vēlaties pievienoties AS Latvijas balzama kolektīvam, aizpildiet anketu vai sūtiet savu CV Personāla un administratīvajam departamentam A.Čaka ielā 160, Rīga, LV-1012. Piemērotas vakances gadījumā mēs ar Jums noteikti sazināsimies.

Prakses iespējas

AS Latvijas balzams sadarbojas ar vairākām mācību iestādēm, kurās tiek gatavoti nākamie nozares speciālisti, dodot prakses iespējas, iepazīstinot ar mūsu uzņēmuma darba specifiku. Ja vēlaties pieteikties praksē un esat sasnieguši 18 gadu vecumu - aizpildiet anketu un nosūtiet savu CV un prakses programmu Personāla un administratīvajam departamentam A.Čaka ielā 160, Rīga, LV-1012 izskatīšanai, kuri atbilstošas un piemērotas prakses vietas gadījumā ar Jums sazināsies.

Prakses pieteikuma anketa

 

Brīvās vakances

Vakance Darba vieta Pieteikuma termiņš
Latvijas balzams veikala pārdevējs/-a 31.12.2017 Pieteikties
Autoiekrāvēja vadītājs/Elektroiekrāvēja operators/-e 31.12.2017 Pieteikties
Krāvējs/-a 31.12.2017 Pieteikties
Marķētāja/-s - šķirotāja/-s 31.12.2017 Pieteikties
Ražošanas iekārtu operatore/-s 31.12.2017 Pieteikties
Ražošanas darbiniece/-ks 31.12.2017 Pieteikties
2010-2017 © AS Latvijas balzams